관련뉴스
전문가들이 제공하는 다양한 정보

молитва оптинських старців на день текст

작성자 작성자 Nan · 작성일 작성일24-09-10 01:45 · 조회수 조회수 7

페이지 정보

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+оптинських+старців+на+день+текст
 
 
молитва оптинських старців на день текст [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Господи, благослови всі мої виходження й входження, діяння справ, слова і помисли, удостой мене завжди радісно прославляти, оспівувати й благословляти Тебе, тому що Ти благословен єси на віки вічні. Амінь. Господи, дай мне с душевным спокойствием встретить всё, что принесёт мне наступающий день. Молитва оптинских старцев 2. Господи, дай мне с душевным спокойствием встретить всё, что принесёт мне наступающий день. Г осподи, дай мне вполне предаться Твоей святой воле. Г осподи, на. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного. Даруй мені благодать постійної молитви Твоїм великим ім'ям, нехай Дух Твій святий. Господи, допоможи мені спокійно подолати всі труднощі, які підготував для мене наступаючий день. Будь моїм помічником і наставником, дозволь. Читається і молитва останніх оптинських старців, яка спрямована на те, щоб дитина завжди була здоровою та веселою. Рекомендовано вимовляти ці. Молитва Оптинских старцев на каждый день — краткая версия. Господи, дай мне с душевным спокойствием встретить все, что принесет мне наступающий день. Это уникальное прошение на каждый день "Господи, дай мне с душевным спокойствием встретить все", матери о детях, за врагов. Канон и акафист святым преподобным отцам. Господи, дай мне силу перенести утомления наступающего дня и все события в течение дня. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і прости всі беззаконня мої. Серце чисте створи в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму. Не відкинь мене від.






мені наснився померлий дядько
сонник тигреня дівчині
наснилося що тато помирає до чого
сниться небіжчик злий на тебе до чого це

.
==============================================================

~~~~~ камінь змійовик як оберіг ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.